Chovatelská stanice " Z Kamilkové zahrady "


Faá z Goyova obrazu
Mojí první fenkou, která k nám v roce 1984 přišla, byla trikolorní kavalírka
GITA Z JEVANSKÝCH JEZER.

Zanedlouho to pak byla další trikolorka FAÁ Z GOYOVA OBRAZU a poté, postupem času následovaly další feny z mých odchovů. Nemohu také nezmínit svého prvního krycího psa blenheima ANDY ČENKA, který se v chovu hojně a úspěšně uplatnil a to nejen na mých fenách.
Mým prvním / byť nepřímo / úspěšným psem byl blenheim Brian z Kamilkové zahrady. Ač se tento psík jevil velmi nadějně, výstav se bohužel nezůčastňoval. Stal se však otcem několika velmi úspěšných kavalírů. Nakonec tedy neúspěšnější synové Champion a Multi vítěz Ciro z Jiříkova a Klubový vítěz Dick z Jiříkova otcovu neúčast bohatě vynahradili.Za zmínku také stojí Šampion Jakub z Goyova obrazu jehož matkou je Ajka z Kamilkové zahrady ,o.Image von Lord’s Hall. V mé chovatelské stanici přibývalo odchovů těchto krásných psíků a kromě variet blenheim a trikolor(kterým se věnuji nejvíce)jsem měla i několik vrhů black and tan a ruby. Kvalita psů se díky přílivu vhodné zahraniční krve zvyšovala, takže jedinci z mé chovatelské stanice figurují v rodokmenech mnoha úspěšných kavalírů u nás, ale i v zahraničí.

Andy Čenk

JAK ŠEL ČAS................
Za ty roky nás provázeli v naší rodině krom kavalírů ještě barzojka Elita, argentinská doga Dona, barzojka Palomia a jedna chlupá a nahatá čínská naháčka.
A nyní naší smečku sdílí ještě australské ovčačky.


JAK ŠEL ČAS..............

1986-na výstavě s Andy Čenkem

s Ruským chrtem Palomiou

s Palomiu na výstavě

s Cherubínem na výstavě

s Valentinem - vítězem celé výstavy

Zimní pohoda s australskýma holkama:-)

2007-Tylli s paničkou
 
..

BRIAN z Kamilkové zahrady

CH.Dick ze Semradic x Faá z Goyova obrazu

Zpět na úvod